Więcej widoków

Karabinek Grimlock (Tan)

Normalna cena: 9,99 zł

Special Price 5,00 zł

Bushmen
Karabinek Grimlock to lekki, taktyczny karabinek montowany na systemie molle’a

Szczegóły

Karabinek Grimlock to lekki, taktyczny karabinek montowany na systemie molle’a (taśmy do 2,5cm). Zapewnia wygodny i szybki dostęp do wczepionego sprzętu jedną ręką, nawet gdy dłoń jest mokra lub przemarznięta.

Zagięte ramię umożliwia używanie karabinka Grimlock jako poręcznego haka do chwilowego podwieszania trzymanych w rękach przedmiotów np. narzędzi podczas pracy, rękawiczek podczas mycia rąk, czy wykonywaniu np. precyzyjnych prac.

Karabinek pozwala zawiesić przedmioty o szerokości nawet 3 cm (gdy karabinek jest otwarty i pełni rolę haka) i 1,5 cm gdy karabinek jest zamknięty.

Dzięki otworom znajdującym się po bokach, karabinek podczas pracy (otwierania) „oczyszcza się” z kurzu piasku i wody, dzięki czemu nie zaciera się, pozostając zawsze w pełni sprawny.

Wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa sztucznego (i stalowej sprężyny), jest odporny na korozję, promieniowanie UV oraz niskie temperatury.

Funkcja Brake-away/ ucieczka Zamknięty karabinek Grimlock ulega zniszczeniu przy obciążeniu około 35kg. Dzięki temu, gdy karabinek przypadkowo zaczepi się zagrażając w ten sposób użytkownikowi można go zerwać uwalniając się z niebezpiecznej sytuacji.

Informacje dodatkowe

Producent Bushmen
Detale: Nie
Waga 6.0000
Rozmiar Nie
Kolor black
Pojemność w litrach Nie
Pojemność w ml Nie