Bezpieczeństwo: bezpieczeństwo zakupów

Sklep dokłada wszelkich starań aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancję zarówno najwyższej jakości produktów, obsługi, bezpieczeństwa powierzonych nam danych osobowych oraz właściwej obsługi serwisowej w okresie gwarancji.

Bezpieczeństwo dostaw

Dla Państwa potrzeb zdecydowaliśmy się współpracować z firmą sepdycyjną Siódemka. Istnieje również możliwość wysłania towaru Pocztą Polską i poprzez Paczkomaty In Post. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki mają Państwo wątpliwości co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nie uznanie reklamacji w firmie kurierskiej. W takim przypadku prosimy o poinformowanie nas o takim zdarzeniu, po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.

Gwarantowana jakość towarów

Stawiamy na jakość, dlatego w naszym sklepie znajdziecie Państwo marki o najwyższej światowej renomie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy i dane techniczne, umożliwiały komfortowe zakupy na odległość. W opisach wykorzystujemy dane przekazywane nam przez dystrybutorów i producentów, oraz na podstawie naszych własnych doświadczeń gdyż sami również używamy sprzętu który jest w ofercie sklepu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku O ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wszystkie dane osobowe, powierzone naszej firmie podczas procesu rejestracji, są gromadzone jedynie w celu wystawienia faktury lub rachunku potwierdzającego umowę kupna- sprzedaży. Dane te gromadzone są przez firmę SPARK z zachowaniem wymogów określonych w przywołanej Ustawie. Dane te nie będą przekazywane innym firmom ani wykorzystywane w innych celach, gromadzone są  z zachowaniem wymogów określonych w przywołanej Ustawie. Wypełnienie formularza umożliwiającego logowanie do panelu Klienta lub podanie danych podczas składania zamówienia jako Klient nie zalogowany, ma jedynie na celu umożliwienie Sklepowi Sherpa ewidencjonowania sprzedaży. Każdy Klient posiada prawo wglądu do swoich danych, dokonywania w nich poprawek oraz ich usunięcia poprzez wysłanie informacji na adres sklep@sherpa.pl w dopiskiem w temacie E-maila "Rezygnacja".

Zakupy na raty

W naszym sklepie istnieje mozliwośc zakupów na raty za pomocą systemu PayU, raty udzielane są za pośrednictwem tej firmy. 

 

Gwarantowane bezpieczeństwo płatności online

Płatnosci to także szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Każdy Klient w ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, może przekazać dowolną kwotę na konto sklepu lub serwisu internetowego.

Płatnosci to wreszcie pakiet narzędzi płatniczych oraz instrumentów bankowych do efektywnej obsługi transakcji. Lata doświadczeń w realizacji systemów płatności oraz profesjonalne zaplecze techniczne i prawne pozwoliły nam stworzyć bezkonkurencyjny system do obsługi płatności internetowych dedykowany wszystkim zajmującym się e-biznesem.